کرمان رصد
جشن بزرگ نیمه شعبان با مشارکت ٢5 موکب در رفسنجان/ پخت کیک 70 متری
سه شنبه 16 اسفند 1401 - 00:37:24
کرمان رصد - ایسنا/کرمان مواکب اربعینی، هیئت های مذهبی، خادمان جمکران، خیریه خبازان و مواکب دانش‌آموزی با برپایی ٢5 موکب، سالروز میلاد منجی عالم بشریت را در رفسنجان جشن می‌گیرند.
به گزارش ایسنا، موکب خاتم الانبیاء (صلی الله علیه و آله) رفسنجان از امشب میزبان منتظران حضرت موعود در خیمه حضرت ولی‌عصر (عج) بود و تا سه شب دیگر توفیق خدمت‌رسانی خواهد داشت.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان
مسئول موکب خاتم الانبیاء رفسنجان شامگاه 15 اسفندماه در خصوص برنامه‌های این موکب در ایام نیمه شعبان اظهار کرد: امشب توفیق داشتیم میزبان عاشقان آقا امام زمان (عج) باشیم.
علی‌میربابایی با بیان این‌که در شب نیمه شعبان پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، جشن میلاد امام زمان (عج) آغاز می‌شود، افزود: از ساعت ١٩ کیک تولدی به طول ٧٠ متر که توسط قنادان موکب تهیه شده، در بین همشهریان عزیز توزیع می‌شود و سپس با ١٠ هزار پرس غذای تبرکی، از شرکت کنندگان در «اجتماع خانوادگی امام زمانی‌» که در خیابان شهید زینلی (نخل) برگزار می‌شود، پذیرایی خواهیم کرد.
وی در ادامه گفت: روز نیمه شعبان در تمام طول روز و همچنین پنج‌شنبه شب توفیق میزبانی از منتظران مهدی موعود را خواهیم داشت و از تمامی همشهریان محترم، عاشقان امان زمان (عج) برای حضور در این جشن دعوت می‌کنیم.
انتهای پیام

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/332846/جشن-بزرگ-نیمه-شعبان-با-مشارکت-٢5-موکب-در-رفسنجان--پخت-کیک-70-متری
بستن   چاپ