کرمان رصد
تعیین تکلیف معادن فاریاب بعد از 6 ماه بلاتکلیفی
چهارشنبه 30 آذر 1401 - 9:37:21 AM
ایسنا
کرمان رصد -   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از تعیین تکلیف شرکت معادن فاریاب بعد از شش ماه تعطیلی خبر داد.
مسلم مروجی فرد 30 آذرماه از برگزاری مزایده شرکت معادن فاریاب بعد از شش ماه تعطیلی خبر داد و گفت: حمایت از بخش خصوصی، تشویق و ترغیب سرمایه گذاران، فراهم نمودن شرایط سرمایه گذاری و رفع مشکلات سرمایه گذاران و واحدهای مختلف، از طریق ابزارهای قانونی از جمله اقداماتی است که برای توسعه فعالیت، اشتغالزایی و افزایش تولید در این منطقه انجام داده است.
  وی با اشاره به مشکل شرکت معادن فاریاب و بیکاری کارگران افزود: مشکلات و حواشی که شرکت معادن فاریاب با آن درگیر بود نهایتاً با پیگیری های انجام شده و طی مراحل قانونی روز گذشته با مشخص شدن برنده مزایده به پایان رسید.
رئیس سازمان صمت جنوب کرمان با اشاره به اقدامات در جنوب کرمان افزود: برای حل مشکل و رفع دغدغه کارگران معادن فاریاب از همه ابزارهای قانونی استفاده شد تا این که با برگزاری مزایده زمینه بازگشت به کار کارگران فراهم شد.
مروجی فرد با اشاره به اهمیت این معادن، گفت: با مدیریت به روز و مدرن می توان در این مجموعه ضمن کسب موفقیت لازم، رضایت کارگران را جلب و از ایجاد حاشیه و تنش جلوگیری نمود.
وی از رفع دغدغه های کارگران نیز خبر داد و گفت: برنده مزایده باید بدون معطلی این معادن را فعال کند تا دغدغه کارگران بیکار آن رفع شود.
 

http://www.kerman-online.ir/Fa/News/266997/تعیین-تکلیف-معادن-فاریاب-بعد-از-6-ماه-بلاتکلیفی
بستن   چاپ