کرمان رصد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تجلیل از بسیجیان و خانواده معظم شهدای محله ولی‌عصر(عج) در منطقه ۱۵

کرمان رصد - مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور محمد شیری شهردار منطقه ۱۵ و سردار سرتیپ دوم پاسدار محمودوند فرمانده بسیج مجلس شورای اسلامی در مسجد حسینی برگزار و از بسیجیان پایگاه بسیج مسجد حسینی و خانواده معظم شهدای محله ولی‌عصر (عج) تجلیل شد.

اجرایی شدن طرح زوج و فرد در پایتخت تا روز چهارشنبه/ رئیس پلیس راهور تهران: خودروهای با پلاک فرد روز یکشنبه امکان تردد در طرح را دارند

کرمان رصد - رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت:با تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران،از فردا تا آخر هفته در پایتخت، طرح زوج و فرد اجرایی خواهد شد.

ریل‌های مترو به پرند رسید

کرمان رصد - بالاخره بعد از ۱۸ سال ریل‌های مترو، مسیر تهران تا پرند را طی کرد و وعده افتتاح متروی پرند در این دوره از شهرداری محقق شد. با افتتاح ایستگاه «شهر پرند» ساکنان این شهر به شبکه زیرزمینی مترو تهران متصل شدند.

مناسب‌سازی بوستان‌های پایتخت به‌اندازه ۱۶ سال گذشته/ ظرفیت حمل‌ونقل ویژه توان‌یابان دو برابر می‌شود

کرمان رصد - معاون شهردار تهران گفت: آمار بوستان‌هایی که در دو سال گذشته برای افراد دارای معلولیت مناسب‌سازی شد، با ۱۶ سال در مدیریت‌های مشابه قبلی برابری می‌کند.

استقرار پایگاه سیار اهدای خون در سرای محله کیانشهر منطقه ۱۵

کرمان رصد - دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه۱۵ گفت: با استقرار پایگاه سیار اهدای خون همزمان با روز ایمنی در برابر زلزله در سرای محله کیانشهر جنوبی منطقه ۱۵ حدود ۱۵۰ نفر با داشتن شرایط لازم، خون اهدا کردند.

«من شهردارم» رونمایی شد

کرمان رصد - در هشتاد و چهارمین پویش امید و افتخار، آیین رونمایی از دومین دوره طرح «من شهردارم» باحضور شهردار تهران، رییس شورای اسلامی شهر، مدیران شهری و سفرای مردمی برگزار شد.

تشریح برنامه‌های شرکت واحد اتوبوسرانی در اجرای طرح "من شهردارم"

کرمان رصد - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی و رئیس ستاد اجرایی دبیرخانه دائمی بودجه‌ریزی مشارکتی «طرح من شهردارم» با تاکید بر اهمیت ویژه طرح «من شهردارم» برای مشارکت شهروندان در مدیریت شهر، اقدامات این شرکت به منظور اجرای هر چه بهتر این طرح را تشریح کرد.

پیشگیری از آفات درختان از طریق تغذیه

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۲ از اقدام ابتکاری این منطقه در حوزه نگهداشت فضای سبز خبر داد و گفت: با استفاده از عناصر غذایی برای پیشگیری از عوامل بیماری‌زا و جلوگیری از خسارات درختان اقدام شد.

ایمن‌سازی یکی از گلوگاه‌های سیلابی تهران

کرمان رصد - معاون پیشگیری و کاهش خطر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از انجام توافق برای بازگشایی و ایمن‌سازی مسیر رودخانه قوری‌چای در منطقه ۲۱ خبر داد.

همایش نهضت تامین مالی شهر برگزار می‌شود/ متولیان: به دنبال جذب سرمایه‌های خرد شهروندان در اداره شهرها هستیم

کرمان رصد - دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهر های ایران بر این باور است که با جذب سرمایه های خرد شهروندان و مردم می توان در نهضت تامین منابع مالی شهرهای کشور موفق بود.

رویداد من شهردارم بیانگر اهمیت نقش شهروندان در اداره امور شهر است

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۸ پایتخت گفت: برای افزایش میزان مشارکت شهروندان و هویت‌بخشی به محلات رویدادهایی همچون من شهردارم می‌تواند راهگشای مدیریت شهری در اداره امور شهر باشد.

آغاز هرس ۶۰ هزار اصله درخت در معابر و بوستان‌های مرکز شهر تهران

کرمان رصد - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۶، گفت: عملیات هرس و بازپیرایی ۶۰ هزار درخت در معابر و بوستان‌های بخش مرکزی شهر تهران آغاز شده است و تا ۱۵ اسفند ادامه خواهد داشت.

طرح «من شهردارم ۲» در منطقه ۴  کلید خورد

کرمان رصد - شهردارمنطقه ۴ گفت: در طرح "من شهردارم ۲" شهروندان شمال شرق تهران می‌توانند از بین ۲۰۰ پروژه ثبت‌شده این منطقه پروژه مورد نظر محله خود را انتخاب و در نظرسنجی شرکت کنند.

آمادگی دانش‌آموزان در مقابله با زلزله افزایش یافت

کرمان رصد - ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه یک با اجرای مانور آموزشی مقابله با زلزله با محوریت پناه‌گیری، تخلیه اضطراری و اسکان موقت در مدرسه دخترانه خانسفید، آمادگی دانش‌آموزان را افزایش داد.

اجرای دوره آموزشی تخصصی امدادگری برای ۶۰۰  نفر از گروه‌های هدف دوام در منطقه ۱۹

کرمان رصد - دوره آموزشی تخصصی امدادگری طی ۸ ماهه اخیر ویژه ۶۰۰ نفر از گروه‌های هدف دوام شهروندی، دوام مسجدمحور و دوام دانش‌آموزی در ستاد مدیریت بحران منطقه ۱۹ برگزار شد.

زنگ زلزله و ایمنی در مدارس منطقه ۱۵، همزمان با سراسر کشور نواخته شد

کرمان رصد - شهردار منطقه ۱۵ از برگزاری بیست و پنجمین مانور تمرین سراسری زلزله و ایمنی (مدرسه ایمن جامعه تاب‌آور) در منطقه همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: این مانور با نواخته شدن زنگ زلزله و ایمنی در تمامی مدارس منطقه و به صورت عملیاتی در هنرستان هفتم تیر برگزار شد.

آموزش سفیران طرح من شهردارم ۲ در قبله تهران کلید خورد

کرمان رصد - سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری منطقه ۲۰ از افزودن دو مزیت اصلی به طرح من شهردارم ۲خبر داد و گفت: برای افزایش مشارکت شهروندان، نظرسنجی امسال با استفاده از فناوری مکان‌محور پروژه‌ها و امکان به اشتراک‌گذاری پروژه‌ها صورت خواهد گرفت.

تامین ۳۰ میلیون متر مکعب پساب و انتقال آن به مناطق ۱۸، ۱۹، ۲۰ و ۲۱ تا پایان سال

کرمان رصد - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از تامین ۳۰ میلیون متر مکعب پساب از طریق تصفیه‌خانه‌های بزرگ مقیاس شرکت آب و فاضلاب در جنوب شهر تهران و انتقال آن به مناطق ۱۸، ۱۹، ۲۰ و ۲۱ تا پایان سال خبر داد.

هدف «من شهردارم» تبدیل هر شهروند به یک شهردار است

کرمان رصد - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران در آیین آغاز دومین دوره «من شهردارم» گفت: هدف «من شهردارم» تبدیل هر شهروند به یک شهردار است.

آغاز دومین دوره طرح «من شهردارم»/ زاکانی: ۶۳ درصد از پروژه‌های نخستین دوره تا این لحظه تکمیل شده است

کرمان رصد - علیرضا زاکانی شهردار در تهران در آیین رونمایی از دومین دوره طرح «من شهردارم» با اشاره بر این مهم که مدیریت ششم شهری در تلاش است با تکیه به توان مردم، به اهداف بلند خود برای توسعه شهر برسد گفت: آرای تک‌تک شهروندان قابل استماع است و در تمام شئون اداره شهر می‌باید به توان مردمی تکیه کرد.

مشکل آلودگی شهر تهران قدیمی است/ امیدواریم با برقی‌سازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی پرونده آلودگی هوا را ببندیم

کرمان رصد - شهردار تهران گفت: در طرح «من شهردارم۲» ۶ هزار و ۵۰۰ ایده به دست ما رسید، پس از کارشناسی صورت گرفته، سه هزار و ۶۷۹ پروژه با پیش‌بینی هشت هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار به اقتضای نیاز محلات، انتخاب شد و مردم باید از بین این پروژه‌ها، اولویت‌ها را انتخاب کنند.

دهمین نشست ارائه مقالات علمی و تجربه‌نگاری درس‌آموخته‌های فنی سازمان مشاور برگزار می‌شود

کرمان رصد - استاد دانشگاه تافس آمریکا، فردا (یکشنبه ۱۲ آذرماه) در دهمین نشست تجربه‌نگاری درس‌آموخته‌های فنی سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران سخنرانی خواهد کرد.

دوازدهمین جشنواره انار

کرمان رصد - دوازدهمین جشنواره انار با عنوان «صد دانه یاقوت» در بخش‌های متنوع شامل عرضه انار و مشتقات آن، نمایشگاه سوغات استان‌ها و صنایع دستی اقوام از ۳۰ آبان‌ماه تا ۱۸ آذرماه در فرهنگسرای اشراق برپا است.

تمرین عملیات برف‌روبی در منطقه ۳

کرمان رصد - تمرین عملیات برف‌روبی با حضور حمید جوانی، شهردار منطقه ۳ و رضا محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، صبح روز شنبه ۱۱ آذرماه در سایت برف‌روبی منطقه ۳ برگزار شد.

۶۳ درصد پروژه‌های «من شهردارم ۱» به نتیجه رسیده‌است؛ زاکانی: گام اول اجرای طرح افتخارآمیز بود

کرمان رصد - علیرضا زاکانی شهردار در تهران در آیین رونمایی از دومین دوره طرح «من شهردارم» با اشاره بر این مهم که مدیریت ششم شهری در تلاش است با تکیه به توان مردم، به اهداف بلند خود برای توسعه شهر برسد گفت: آرای تک‌تک شهروندان قابل استماع است و در تمام شئون اداره شهر می‌باید به توان مردمی تکیه کرد.

گام اول اجرای طرح «من شهردارم»، افتخارآمیز بود

کرمان رصد - علیرضا زاکانی شهردار در تهران در آیین رونمایی از دومین دوره طرح «من شهردارم» با اشاره بر این مهم که مدیریت ششم شهری در تلاش است با تکیه به توان مردم، به اهداف بلند خود برای توسعه شهر برسد گفت: آرای تک‌تک شهروندان قابل استماع است و در تمام شئون اداره شهر می‌باید به توان مردمی تکیه کرد.

افتتاح ایستگاه مترو «شهر پرند» - ۱

کرمان رصد - مترو پرند به طول ۵۰ کیلومتر از ایستگاه شاهد، گلزار شهدا و حرم مطهر تا فرودگاه امام به فاصله ۳۰ کیلومتر و ۲۰ کیلومتر از فرودگاه امام تا شهر پرند، صبح پنجشنبه ۹ آذر ماه با حضور سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور و علیرضا زاکانی شهردار تهران افتتاح شد.

برگزاری نشست هم‌اندیشی رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران با قهرمانان، ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی منطقه۹

کرمان رصد - با حضور رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران، شهردار منطقه۹ و مدیران شهری، نشست هم‌اندیشی با قهرمانان ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی این منطقه برگزار شد.

مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران از آغاز گزینش پروژه‌های «من شهردارم۲» توسط شهروندان خبرداد

کرمان رصد - مدیرکل بودجه شهرداری تهران با بیان اینکه در دومین دوره طرح «من شهردارم» ۶۵۰۰ درخواست ثبت شده است گفت: نظرسنجی مردمی در این باره از امروز آغاز می‌شود.

شهرداری تهران به دنبال مشارکت مستقیم شهروندان در طرح‌های شهری است

کرمان رصد - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی و رئیس ستاد اجرایی دبیرخانه دائمی بودجه‌ریزی مشارکتی طرح من شهردارم با تاکید بر اهمیت ویژه طرح «من شهردارم» برای مشارکت شهروندان در مدیریت شهر، اقدامات این شرکت به منظور اجرای هر چه بهتر این طرح را تشریح کرد.

ساير مطالب

آغاز عملیات احداث پل دوربرگردان در بزرگراه شهید همت

«من شهردارم» زمینه‌ساز مشارکت عام مردم در مدیریت شهر تهران شده‌است

لزوم توجه مناطق به اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و تحقق موضوعات درآمدی شهر

مدیریت پسماند خشک با نوماند در منطقه 8

پایتخت سیاهپوش فاطمیه شد

صدور بیش از 1300 حکم مسیر ارتقاء شغلی کارکنان شهرداری تهران

نرخ‌گذاری تاکسی‌های اینترنتی به مدیریت شهری واگذار شود/ قیمت‌گذاری نیاز به قانون مجلس ندارد

افزایش 60درصدی مسمومیت ناشی از گاز مونوکسیدکربن کربن نسبت به مدت مشابه سال گذشته

آمادگی شهرداری منطقه 3 برای بارش‌های زمستانی؛ جوانی: در برف‌روبی از 150 دستگاه و 1000 تن شن استفاده می‌کنیم

آمادگی شهرداری منطقه 3 تهران برای بارش‌های زمستانی؛ جوانی: در برف‌روبی منطقه از 150 دستگاه و 1000 تن شن استفاده می‌کنیم

شهرنگار| تکمیل پروژه خاک خورده 18ساله، در یک‌سال

شهرنگار| پادزهر مدیریت شهری برای آلودگی هوا چیست؟/ نسخه‌هایی که بی جواب مانده اند!

راهبرد مدیریت شهری تمرکز بر توسعه حمل‌ونقل عمومی

توسعه حمل و نقل حومه‌ای تهران راهکار بزرگ کاهش ترافیک و آلودگی هوای پایتخت

ذره‌بین| دلیل ترافیک مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همت اجرای طرح جامع آب‌رسانی است

افتتاح مترو پرند گامی در جهت رفاه جامعه کارگری است

جبران عقب‌ماندگی‌ها با ورود 791 واگن به ظرفیت حمل‌ونقل عمومی

کاهش سرفاصله حرکت مترو در ایستگاه شهرآفتاب با افتتاح ایستگاه پرند

نشست خبری “همایش و نمایشگاه نهضت تامین مالی شهر” فردا برگزار می‌شود

چرا قانون هوای پاک به طور کامل اجرا نشده است؟

چرا قانون هوای پاک اجرا نشده است؟

موانع نوسازی در بافت فرسوده تهران/ امسال چند مورد وام نوسازی پرداخت شده است؟

مترو پرند افتتاح شد

سرفاصله حرکت قطارها در ایستگاه مترو پرند/ مطالعات برای احداث متروی غرب استان تهران و پردیس در دست انجام است

توضیحات هرمزی درباره جزییات روند افتتاح ایستگاه مترو پرند

سرفاصله حرکت قطارها در ایستگاه پرند/ طول خطوط متروی تهران در دو سال گذشته 46 کیلومتر افزایش یافت

طرح من شهردارم 2 در منطقه یک آغاز شد

منطقه 11 موفق به کسب مقام برتر در طرح‌های مسجدمحوری بانوان شد

آغاز پذیرش مسافر در ایستگاه مترو پرند از فردا

تکمیل مترو پرند در مدت کوتاه حاصل کار و تفکر جهادی است

پرونده طولانی‌ترین خط مترو کشور بسته شد/ احتمال واگذاری تکمیل مترو ورامین به شهرداری تهران

پرونده طولانی‌ترین خط مترو کشور بسته شد/ احتمال واگذاری پروژه مترو ورامین به شهرداری تهران

از عوامل اجرایی ساخت ایستگاه متروی پرند تقدیر شد

مترو پرند با همت شهرداری تهران، قرارگاه خاتم و استانداری تهران احداث شد

ایستگاه متروی پرند پس از 18 سال افتتاح شد/ زاکانی: شهرداری تهران برای تکمیل پروژه 800 میلیارد تومان هزینه کرد

متروی تهران پس از 18 سال به پرند رسید/ زاکانی: شهرداری برای تکمیل پروژه 800 میلیارد تومان هزینه کرد

از همه مسئولان می‌خواهم برای امیدواری مردم و تکمیل پروژه‌های ناتمام تلاش کنند/ تقدیر از شهرداری تهران برای توسعه مترو

مترو پرند برای یک هفته رایگان شد

مدیریّت شهری شهروندان اوتیسمی را خانواده خود می‌داند

ذره‌بین| آغاز به کار پروژه احداث خانه کشتی شهدای شمیران نو در منطقه 4

اجرای عملیات لوله‌گذاری آبرسانی فضای سبز در برخی بوستان‌های منطقه 5

تمهیدات مترو تهران برای فصل زمستان

آمادگی کامل منطقه 10 برای بارش احتمالی برف و یخ‌زدگی معابر

برپایی بازارچه کارآفرینی در منطقه 9

بیست و سومین رویداد «طرح رصد2» در منطقه14 برگزار شد

طرح زنده‌گیری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در منطقه 22

افزایش ایمنی و روان‌سازی ترافیک منطقه 19 با نصب و مرمت بیش از 180 عدد تجهیزات ترافیکی

خیابان ابوذر با بیش از 5 هزار تن آسفالت بهسازی و روکش شد

احیای برج نوری پایانه معین در منطقه 11 انجام شد

طرح "من شهردارم "گامی اساسی در مدیریت شهری پایتخت

تامین و اصلاح روشنایی بوستان‌های منطقه 15

برگزاری مسابقه گروه دوام آماده در قالب لیگ مهارتی پرسنل شهرداری تهران

تصمیم‌گیری در اجرای یک پروژه توسط شهروندان یک دستاورد بسیار مهم برای شهرداری است

برگزاری تمرین زلزله و ایمنی در مدرسه دخترانه سید جمال‌الدین اسدآبادی منطقه 19

مانور زلزله و ایمنی در دبیرستان اشرفی اصفهانی منطقه 17 برگزار شد

مراسم تکریم و تجلیل از بسیجیان منطقه 20 برگزار شد

اولین گروه پزشکان داوطلب، آماده خدمات‌رسانی شدند

نشست بصیرتی "نقش بسیج در اقتصاد مقاومتی " با حضور بسیجیان منطقه 15

انتصاب مشاور حوزه توان‌یابان معاونت برنامه‌ریزی،توسعه سرمایه انسانی و امور شورا

مراسم رونمایی از خودروی شهید «فخری‌زاده» برگزار شد

شهادت دکتر فخری‌زاده چهره رو به زوال رژیم منحوس صهیونیستی را بر همگان روشن کرد

کاهش ترافیک در مسیر تهران-پرند با افتتاح ایستگاه مترو پرند

دانش‌آموزان منطقه 2 برای مقابله با حوادث طبیعی احتمالی آماده شدند

150 پروژه شهری در لیست انتخاب شهروندان درطرح «من شهردارم2»

بزرگراه‌های منطقه 22 امن‌تر می‌شود

آیین رونمایی از کتاب «میهمان حبیب» انجام شد

تجدید میثاق و غبارروبی مزار شهداء در منطقه 21

نصب و مرمت چراغ‌های راهنمایی چشمک‌زن 40 تقاطع در منطقه 15

بهره‌برداری از 42 کیلومتر مسیر شبکه مترو در 27 ماه

اصلاح هندسی در تقاطع بزرگراه شهید خرازی-آزادراه تهران _شمال

همکاری وزارت راه‌ وشهرسازی و مدیریت شهری برای اجرای متروی پرند

مترو پرند افتتاح می‌شود

شهرداری تهران اقدامات خوبی درخصوص ناوگان حمل و نقل عمومی انجام داده است

آرزویی که بعد از 18 سال محقق شد

تعریف 120 پروژه در طرح من شهردارم منطقه 3

مکان‌محوری پروژه‌ها؛ مزیت طرح من شهردارم2 برای انتخاب آسان و دقیق شهروندان

پاداش و مزایای 176 ساعت آموزش ضمن خدمت کارکنان قرادادی و رسمی همسان‌سازی شد

نمایشگاه صنایع دستی «لبخند ارمغان» درفرهنگسرای اخلاق

ثبت هوای پاک در 2 ایستگاه

بازگشت دارائی 3 هزار میلیارد تومانی به بیت‌المال پس از 40 سال

افزوده شدن نگاه نرم‌افزاری به نگاه سخت‌افزاری در مجموعه شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری

شهرنگار| روی این پل برف نمی‌نشیند

سامانه‌ای برای رصد کیفیت آسفالت معابر تهران

انجام بررسی نهایی برای انتخاب کریدور اجرای تراموا در تهران/ احتمال استفاده از چه مدل تراموایی در پایتخت وجود دارد؟

تخصیص اعتبار هزار میلیارد تومانی برای رفع معارضان ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)/ افتتاح فاز نخست؛ نیمه اول 1403

افتتاح فاز نخست ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)؛ نیمه اول 1403

مجموعه‌های فرهنگی شهرداری تهران نسبت به گذشته هم‌افزایی بیشتری دارند

خانه موسیقی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد/ بهره‌برداری از سالن نمایش گنبد مینا تا پایان سال

خانه موسیقی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

نظر راهور درباره احداث تراموا در پایتخت چیست؟

نشست بسیجیان ستاد معاینه فنی خودروهای تهران برگزار شد

تدوین دستورالعمل جدید برای اداره اماکن ورزشی شهرداری تهران

مرحله دوم طرح استعدادیابی نوجوانان در مدارس منطقه 9 کلید خورد

ارائه خدمات سلامت‌محور به شهروندان منطقه 22 در کارگاه‌های آموزشی سرای محلات

برگزاری نشست تخصصی دوره مهارت‌افزایی فعالان سلامت پهنه غرب تهران

پاکسازی و لایروبی انهار و کانال‌های سطح منطقه 5

بهبود سیستم روشنایی بوستان‌ها و معابر منطقه 20

استفاده از طرح جامع شهری تهران برای دیگر شهرهای کشور

اجرای رزمایش طرح زمستانه در میدان آزادی

اختصاص بیش از 10هزار غرفه به مشاغل سیار و بی‌کانون در منطقه8