کرمان رصد

آخرين مطالب

10 صحنه وحشتناک فیلم‌ های ترسناک که ما را عاشق ژانر وحشت کردند!! + عکس فرهنگي

10 صحنه وحشتناک فیلم‌ های ترسناک که ما را عاشق ژانر وحشت کردند!! + عکس
  بزرگنمايي:

کرمان رصد - هنگامی‌ که می‌بینید این روح جوان بلند شده و به سمت صفحه تلویزیون می‌آید، مطمئنا وحشت زده خواهید شد. نزدیک و نزدیک تر می‌شود، تصویرش بزرگ تر شده و به اندازه تقریبا....

ترسناک ترین صحنه ها در فیلم ها
این ترسناک ترین صحنه ها، این موضوع را به تصویر می‌کشد که فیلم های ترسناک زیادی در ژانرهای مختلف ترس وجود دارد، امّا ترسناک ترین صحنه ها، گاهی اوقات از فیلم هایی بدست می‌آید که به طور کلّی مورد استقبال واقع نمی‌شوند- این صحنه ای است که شما را جذب خود می‌کند.
یکی از بزرگ ترین مشکلات با جدا کردن 10 عدد از ترسناک ترین صحنه های فیلم های ترسناک به دست آمده است؛ لیست های 10 تایی، 20 تایی، و 100 تایی وجود دارد که می‌تواند معتبر باشد- و این کار درستی است! این به معنای ترس بیشتر برای تمامی‌ماست تا آن فیلم ها را در شب های تاریک و با چراغی روشن تماشا کنیم.
کوجو 1983: بهترین دوست انسان، با شرارت به سمت اتومبیل خانواده برمی‌گردد
موضوعی درباره بهترین دوست انسان که به منبعی از خشم خشونت آمیز و قطع بالقوه جسمانی تبدیل می‌شود، به شدّت ترسناک است. استفان کینگ، روشی برای ساختن موقعیت های طبیعی زندگی ایجاد نموده است که به طور غم انگیز و ترسناکی تراژیک می‌باشد. و حمله کوجو در خارج از درب اتومبیل خانواده، استثناء نمی‌باشد.

کرمان رصد


کوجوی جذاب، که می‌خواست دست کسی را که در بیرون به او غذا می‌داد گاز بگیرد، شرور و ترسناک است.
طالع نحس 1976: سه چرخه سواری مرگبار
موضوعات زیادی در مورد طالع نحس ترسناک است- بسیار ترسناک است. از پیشگویی های کتاب مقدّس درباره شیطان در دست، تا گروه های پیرو که شیب جدیدی را برای مفهوم "تئوری توطئه" ایجاد نموده است. طالع نحس بسیار آزاردهنده است. امّا آن سه چرخه سواری ... کینه توزی در صورت دامین می‌باشد؛ تعلیقی است که او در گوشه های سالن دنبال می‌کند و به دنبال تلاشی برای زندگی مادرش می‌باشد.

کرمان رصد


تلاشی که در هر صورت، به عنوان زمان بازی طبیعی، کاملا توجیه پذیر می‌باشد. شرارت و کینه توزی، همراه با ناتوانی، برای اثبات این موضوع است که هر چیز نادرست و منحرف، شکننده قلب خواهد بود.
طلاوع مردگان 2004 : زامبی های دونده
حمله زامبی ها به طور کلی ترسناک می‌باشد؛ حال چه زامبی تنها به سوی شما حمله ور شود یا (حتّی بدّتر) جمعیّتی از ارواح، قربانی بیچاره ای را با چشم اندازی از خوردن گوشت زنده که در ذهن آنها در حال رقص است، احاطه نمایند.

کرمان رصد


جورج رومرو تلاش نمود تا دوران زامبی مدرن را تعریف نماید و قوانین زامبی ها را به طور کلی تعریف نماید؛ و آن را بسیار ترسناک تر سازد، هنگامی‌که بار دیگر در سال 2004 آن را بازسازی می‌نماید. بدین ترتیب، آنها به آسانی به سمت شما نمی‌آیند، بلکه با سرعتی فوق العاده و گرسنگی مرگبار به سمت تان می‌دوند. بدین طریق، بیش از هر چیزی، شما شگفت زده خواهید شد و ترس از وجودتان سرازیر.
حلقه 2002: خزیدن سامارا مورگان از طریق تلویزیون
نوار ویدئویی شیطانی از حلقه، برداشتی قدیمی‌ از یک افسانه شهری بسیار قدیمی‌ است؛ جایی که دیدن این نوار ویدئویی، سبب مرگی مشخص توسط روحی شکنجه گر می‌شود.

کرمان رصد


هنگامی‌که می‌بینید این روح جوان بلند شده و به سمت صفحه تلویزیون می‌آید، مطمئنا وحشت زده خواهید شد. ن زدیک و نزدیک تر می‌شود، تصویرش بزرگ تر شده و به اندازه تقریبا واقعی می‌رسد. سپس، در لحظه ای که می‌خواهید جیغ بکشید، او به صفحه نمایش چسبیده و از آن طریق بیرون می‌آید- بلند شده و وارد اتاق نشیمن می‌شود!! تصور رخ دادن اتفاقی که غیر ممکن است و ممکن است رخ دهد، شک دهنده ای واقعی است.
کَری 1976: شب مراسم کَری
کَری وایت با شوخی زننده و تاثرآوری روبه رو شد که برای هر کسی ناراحت کننده می‌باشد. پیش بینی آمدن خوک هایی خونخوار و این تردید که هنگامی‌ بازی با دخترها، هیچ اتفاق خوبی رخ نخواهد داد، موجب ضرب و شتم وحشتناک آتشین، لِه کردن، ضربات کارد، و در نهایت مرگی دردناک می‌شود. و همه شرکت کنندگان مراسم را با خود پایین می‌کِشد. این تصویر شما را به لبه صندلی می‌کشاند و فریادتان را بلند می‌کند...
درخشش 1980: جانی اینجاست!!!!
در اینجا دوباره کنتراستی میان چیزهایی که باید باشند و چگونه آنها واقعا هستند، منبع ترس و ناخرسندی می‌باشد. جک تورانس پدر و همسر است- محافظ، فراهم کننده ... سنگ.

کرمان رصد


چه چیز ترسناک تر از آن است که مردی تبر به دست، در حمام را بشکند تا همسر عزیزش را به قتل رسانده و تکه تکه نماید؟ جک نیکلسون خود به عامل ترس این صحنه کمک می‌کند، جایی که زن و شوهر شروع به کتک زدن یکدیگر می‌کنند ... آن صورت! این صحنه شما را در شب بیدار نگاه خواهد داشت ...
جن گیر 1973: قدم زدن خرچنگ گونه ریگان
جن گیر، بنا به دلایل زیادی، هنوز یکی از ترسناک ترین فیلم های ژانر وحشت می‌باشد؛ حداقل به دلیل این واقعیت می‌باشد که داشتن خُلقی شیطانی، احتمالی بسیار واقعی برای بسیاری از مردم می‌باشد و کاملا از قلمرو امکان برای دیگران خارج نیست.

کرمان رصد


در سال 2000، نسخه ای از این فیلم با حذف صحنه هایی از آن، اکران شد و به پشت قدم زدن خرچنگ گونه یکی از آنها می‌باشد. پله های وارونه و از پایین به بالا، چهره ای شیطانی، و چکیدن خون از دهان - کاملا آن را به فیلمی‌ ترسناک بدّل می‌کند.
کشتار با اره برقی در تگزاس 1974: از هم پاشیدن صورت چرمی‌ از طریق دربی فلزی
نوجوانانی که هیچ شکّی به آنها نمی‌رود، جسورانه وارد خانه غریبه ای در ناکجاآباد می‌شوند تا کمک بخواهند. نگاه هایی دزدانه، گام هایی محتاطانه، و ناگهان پاشیده شدن صورتی چرمی‌از طریق درب فلزی راه پله ها، پسرها را کتک زده و آنها را راهی اتاق کالبدشکافی در زیرزمین خانه می‌کند. وای خدای من! بسیار سریع، بسیار عجیب، و بسیار ترسناک.

کرمان رصد


تعجب آور نیست که صورت چرمین، به عنوان یکی از ترسناک ترین صحنه های فیلم های ژانر وحشت، شناخته می‌شود. 
هالووین 1978: مایکل مایرز از تاریکی بالا می‌ رود
تنها کودکان نیستند که از ترس تاریکی، به جایی پناه می‌برند. بیشتر ما در زندگی با لحظاتی روبه رو شده ایم که تاریکی را حداقل اضطراب آمیز یافته ایم- چه چیزی در سایه کمین کرده است؟

کرمان رصد


معمولا پاسخ منفی است، امّا برای لوری استرود بیچاره، بدترین ترس ها درک شده است؛ هنگامی‌که تصویری از پشت نیمکت، با داد و بیدادی کشنده بلند شده و پدیدار می‌شود. در وحشتناک ترین تصورات ما، این بدترین سناریو تلقی می‌شود ... این صحنه واقعیتی گیج کننده و متحیر کننده است.
آرواره ها 1975: آرواره ها شناگر را با خود می‌ برند
چه کسی تا به حال، به طور گذرا به این موضوع فکر نکرده است که ممکن است هنگام شنا در اقیانوس، یا رودخانه، یا حتّی استخر، موجودی در زیر سطح آب در کمین شان باشد. اگر افکاری عصبی در مورد خطرات چند سانتی متری از آب های نهان، در ذهن خود ندارید، از این به بعد خواهید داشت. دیدن آرواره هایی با حرکاتی سریع و تند در زیر آب، که دختر مست بیچاره در حال شنایی را در اقیانوس آب می‌بلعند، ترسناک است؛ زیرا می‌تواند اتفاق بیافتد.

کرمان رصد


این بدّترین اتفاقی است که در آن لحظه می‌تواند رخ دهد. چیزهایی که ما از آنها می‌ترسیم، به نمایش در نمی‌آیند. با این وجود، برای شناگر حاضر در فیلم آرواره ها، شما ترس واقعی دوران کودکی را پیش چشمان خود خواهید دید.
شاید شما نیز بخواهید صحنه ای از فیلمی‌دیگر را در این فهرست قرار دهید. تعجب آور نیست که موضوعات مختلف، افراد مختلفی را با روش های گوناگون می‌ترسانند- و ژانر محبوب فیلم وحشت ما را خوشحال خواهد ساخت، تا این اشباح پنهان در دالان های ذهن ما را پیدا کرده و آنها را بارها و بارها واقعی سازد و به ما نشان دهد.
منبع: سیمرغ

لینک کوتاه:
https://www.kermanrasad.ir/Fa/News/270348/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

اعلام آخرین جزئیات خسارت سیل در خراسان جنوبی

استاندار: سیل بند جیرفت فوراً بازسازی شود

رفع تصرف 3 هزار مترمربع از اراضی ایلام

جاذبه‌های گردشگری منطقه 21 را بشناسیم

کرمان در جمع استان های برتر جذب بازدید کننده نوروزی

برنامه مسابقات هفته های بیست و هفتم تا سی ام لیگ برتر/ تاریخ دربی برگشت مشخص شد

سرانه فضای سبز منطقه 17 به بالغ بر 4مترمربع به ازای هر نفر رسید

در پردیس‌های فرهنگی، هنری و ورزشی منطقه 10 چه می‌گذرد؟

سیل بند جیرفت فوراً بازسازی شود

چطور وام 600میلیون تومانی مسکن بگیریم؟

آیین جمع خوانی قرآن کریم در روستای ده زیارِ کرمان + تصاویر

روایت فارس از سیل جیرفت/ از فوت سه نفر تا خسارت به اراضی کشاورزی و مناطق عشایری

روند افزایشی بستری‌های کرونا در خراسان رضوی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: باید پاسخگوی مشکلات مردم باشیم

پورعلی‌گنجی به دیدار با مس می‌رسد

آخرین وضعیت مصدومان و محرومان مس رفسنجان برای بازی با پرسپولیس

هشدار فرماندار سیرجان در مورد بحران جدی آب در این شهرستان

کرمان در زمره 5 استان برتر جذب بازدیدکننده نوروزی قرار گرفت

امدادرسانی هلال احمر به 20 نفر در سیل جیرفت و یافتن پیکر 3 مفقودی

خدمت‌رسانی چهار ایستگاه اطلاع‌رسانی «تهران دوست داشتنی» در منطقه 21

استاندار کرمان در مناطق سیل‌زده جیرفت حضور یافت

سومین جسد مفقودی سیل جیرفت پیدا شد

حضور استاندار کرمان در مناطق سیل‌زده جیرفت

فهرج با اثار زیبای دوره ساسانی اماده پذیرایی از گردشگران

دستور استاندار کرمان برای ترمیم فوری سیل‌بند جیرفت؛ نقص زیرساخت هواشناسی مشهود است

خاطره خوش شماره 10 رحمتی از درخشش مقابل مس کرمان

طرح استقبال از بهار با چهار استقرار تا 14 فروردین ادامه دارد/ استقرار آتش‌نشانان در 175 نقطه و آماده‌باش 134 ایستگاه در 13 فروردین

برپایی نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین و سرپرست خانوار در بوستان لاله

برپایی غرفه‌های متنوع همراه با مجموعه بازی ویژه کودکان در بوستان بزرگ ولایت

احتمال رگبار باران و رعدوبرق در نیمه‌ شرقی کرمان

سومین جسد مفقودی در سیل جیرفت پیدا شد

سیلاب در جیرفت؛ 3 نفر مفقود شدند

تأکید بر تسریع پروژه‌های عمرانی منطقه 16

سیاوش طهمورث با «معرکه در معرکه» به تماشاخانه‌ ایران‌شهر می‌آید

عدم کمک مالی به کودکان کار/ همکاری منسجم قوه قضاییه، پلیس و بهزیستی کارگشا خواهد بود

دستگیری 2 قاچاقچی موادمخدر در رفسنجان

ارگ راین دومین بنای بزرگ خشتی جهان

خسارت سیل به محصولات کشاورزی و منازل مسکونی روستاهای جیرفت

سومین جسد مفقودی سیل جیرفت پیدا شد/ ادامه عملیات امدادرسانی در منطقه

از پیدا شدن پیکر سومین مفقودی سیل جیرفت تا خطر جدی برای 730 خانوار بخش اسماعیلی

جشنواره نوروزی تپه‌های کنارصندل جیرفت برگزار می‌شود

آلومینیوم اراک به مصاف مس کرمان می‌رود

جشنواره نوروزی تپه‌های کنارصندل جیرفت فردا برگزار می‌شود

تصادف در راور 4 کشته به جا گذاشت

حضور نیروهای امدادی در مناطق سیل زده جنوب کرمان

سیل در جیرفت سه نفر کشته به جای گذاشت

از معرفی چغر و بدبدن‌ترین عضو حاضر در هیأت دولت تا پاسخ به ادعای دروغ‌پردازی در صدا و سیما

وقوع سیل در جیرفت؛ 3 نفر مفقود شدند/پیکر جسد 2 مفقودی پیدا شد

تاکید رئیس کل دادگستری استان کرمان بر تعیین تکلیف پروندهای مُسن

150تور از قنات گوهرریز جوپار بازدید کرده‌ است