کرمان رصد

آخرين مطالب

ربیعی: فکر می‌کنند ما روی گنج ننشسته ایم! ورزشي

ربیعی: فکر می‌کنند ما روی گنج ننشسته ایم!
  بزرگنمايي:

کرمان رصد -

کرمان رصد


محمد ربیعی می‌گوید که نتایج تیمش باتوجه به دومین سال حضور در لیگ برتر، رضایت بخش است.
به گزارش ورزش سه، محمد ربیعی در نشست خبری پس از بازی با پیکان اظهار داشت: به مجموعه تیم پیکان و مدیریت محترم‌شان و کادرفنی و در راس آنها جناب آقای حسینی و باقی عوامل پیکان خسته نباشید می‌گویم و یک خسته نباشید هم به تیم خودمان می‌گویم.
از لحاظ کیفیت بازی به نظرم بازی خوبی نبود و دلایل متعددی هم داشت و هر دو تیم بخاطر شرایط زمین مسابقه در مشکل بودند. 
او با اشاره به عدم خلق موقعیت بازیکنانش در بازی امروز گفت: هر دو تیم موقعیت های کمی داشتند. یک فرصت آنها در نیمه دوم داشتند و یک فرصت هم ما که به تیر دروازه زدیم. به بچه ها خسته‌ نباشید می‌گویم. فشردگی بازی های لیگ که باید هر چهار روز یکبار بازی کنیم در انتهای نیم فصل واقعا تاثیر گذاشته کمااینکه فکر می‌کنم تیم پیکان بسیار تیم خوب و منظمی در کارهای دفاعی است و این را در بازی با سپاهان و فولاد نشان داده بود. بردن این تیم سخت است ولی ما خیلی رو به جلو بازی کردیم‌. دقایقی از بازی سعی کردیم در نیمه حریف اداره کنیم ولی به جرات می‌گویم ناراحتی من از بچه ها این است که در خلق موقعیت خوب نبودیم و شاید دلیل اصلی آن این بود که نتوانستیم پاس های سلامت زیادی به هم برسانیم ولی به بچه ها خسته نباشید می‌گویم. نیم فصل را با رتبه پنجمی تمام کردیم کمااینکه می‌شد این رتبه امروز چهارمی هم باشد. هر دو تیم برخورد های سر به سر و زانو به زانو داشتند که خدا را شکر مشکل خاصی نبود و هر دو تیم سلامت هستند.
سرمربی مس رفسنجان ضمن ابراز رضایت از عملکرد این تیم در نیم فصل اول انتقاداتی را در خصوص امکانات این تیم مطرح کرد و گفت: برای تیم ما که دومین سال حضورش است هم‌ نتایج ما و هم نتایج آلومینیوم اراک خوب است. خوشحالم که یک روز سرمربی آن تیم هم بودم. دو تیمی هستند که با هم از لیگ یک به لیگ برتر آمدند و الان توانستند کیفیت خودشان را نشان بدهند اما من امروز از کیفیت تیمم ناراضی هستم. ما سه بازی آخر یکی در ورزشگاه آزادی بوده و دو تا هم در سیرجان که یکی با گل گهر بوده و یکی با نفت آبادان. کاملا ریتم فوتبال با امروز متفاوت بود. نمی‌خواهم گله کنم ولی من سوال می‌کنم وقتی می‌گویند تیم مس رفسنجان پر امکانان است یکی به من معنی امکانات را بگوید. آیا امکانات اولیه جز زمین مسابقه است؟ امروز پاس ده متری توپ ده بار پله می‌شد چون این زمین در سرمای شدید اینجاست و شرایط آب و هوایی هم روی دو تیم تاثیر می‌گذارد. من به جرات می‌گویم شرایط سرچشمه قطعا اول به ضرر‌ ماست و بعد به ضرر تیم های حریف. کسی فکر نکند این به نفع ماست. کافی است بازی داخلی ما را مرور کرده باشید و بازی بیرون خانه ما را. وقتی ما زمین مسابقه و تمرین نداریم در صورتیکه رقبای ما فقط دو یا سه زمین تمرین دارند، ما پر امکاناتیم؟ نمی‌دانم امکانات یعنی چی. ما تا 24 ساعت قبل از مسابقه درگیری هتل داشتیم. محل اقامت در شهر خودمان. ما مشکلات عدیده داریم ولی تا امروز لب باز نکردیم. دو سال در چمن مصنوعی بازی کردیم اما حرف نزدیم. الان در سرچشمه ای بازی می‌کنیم که انقدر شرایط زمین بد بود و توپ پله می‌شد که حد و حساب ندارد و وقتی هم شما شرایط بدی داری و نمی‌توانی پاس بدهی و تیم حریف هن بلوک دفاعی ایجاد کرده باید به بازی بلند رو بیاوری و ما هم این را بلد نیستیم و بازی روی شانس می‌رود و روی شانس هم تیمی کاسب نیست و ما هم کاسب نبودیم.
او ادامه داد: انشاالله هر چه سریع تر اگر می‌خواهید مس رفسنجان شرایط خوبی در فوتبال ایران داشته باشد و ببینید در سپاهان، فولاد، پرسپولیس، گل گهر و ذوب آهن امکانات اولیه و بدیهی را ببینید. حداقل یک زمین تمرین اختصاصی و یک زمین مسابقه، محل اسکان. اینها چیزهای اولیه است که باید بتوانیم برای مجموعه تهیه کنیم. باشگاه همه تلاشش را کرده ولی گاهی طوری از بیرون وانمود می‌شود که انگار ما روی گنج و امکانات نشسته‌ایم. ما در 90 روز اخیر 70 روز در سرچشمه بودیم و تمام 70 روز را در همین زمینی که امروز بازی کرویم تمرین می‌کردیم چون زمین نداریم و الان هم نتوانستیم خوب بازی کنیم. بازی مقابل نساجی هم اینجا نتوانستیم خوب بازی کنیم. انشاالله که بتوانیم هر چه سریع تر شرایط را بهتر کنیم. مسئولین تمام تلاششان را کردند. ما برای رسیدن به جایگاهی که بتوانیم جزو 5-6 تیم اول ایران باشیم برویم ببینیم باشگاه هایی که 20 سال در لیگ هستند چه امکاناتی ایجاد کرده‌اند. همین مجموعه تیم پیکان و ایران خودرو را ببینید. مس رفسنجان در این موارد نیازمند حمایت استانی است که خدا را شکر اتفاقاتی می‌‌افتد و انشاالله برای آیندگان زمین تمرین خوب و زمین مسابقه می‌رسد.
ربیعی تاکید کرد: ما الان درگیر هستیم و از این بابت که امروز نتوانستیم کیفیت خوب خودمان را نشان بدهیم ناراحتم ولی اینکه توانستیم امسال تیم را در این شرایط جرو پنج تیم قرار بدهیم خوب است. امیدواریم برای مردم رفسنجان کاری کرده باشیم اما امر کمبود امکانات و سخت افزار برطرف نشود ما قطعا به مشکل خواهیم خورد. شما وقتی به اصطحلاک امکاناتی و سرمای شدید می‌رسی که از فردا اینجا دما به 4- درجه می‌رسد و این زنین یک تخصص نگهداری می‌خواهد و صرف یک کاور کشیدن نیست و اثر آن در زمین رخ می‌دهد که امروز حتی بازیکنان خوش تکنیک ما نمی‌توانستند توپ را کنترل کنند و این به نفع رقیب ماست.
او ضمن تشکر از مسئولین باشگاه از نتیجه بازی امروز ابراز ناراحتی کرد و گفت: خیلی ناراحتم چون اگر شرایط ایده آل بود ما امروز می‌توانستیم پیکان را شکست بدهیم. بهانه گیری نیست. بهانه گیری نیست و این حرف را می‌زنم شاید در آینده سخت افزار بهتر و زودتر برسد و این هم باز برای خود شهر رفسنجان است و ما میهمان هستیم و قطعا از اینجا خواهیم رفت. اگر شما یک استادیوم خوب داشته باشید افتخار شهر رفسنجان است. دو زمین تمرین خوب داشته باشید افتخار باشگاه شماست که با شرایط ایده آل تر تمرین خواهد کرد. اگر یک سالن و کلینیک پزشکی و بدنسازی داشته باشید برای خود باشگاه است و اگر استخر خوب داشته باشد آب درمانی انجام می‌شود. اینها برای شهر می‌ماند و برای این باشگاه است و ربطی به ربیعی ندارد و ربیعی اگر حرفی می‌زند برای آینده مس رفسنجان است که الحق مجید زین‌الدینی و هیات مدیره و بقیه عوامل خیلی تلاش می‌کنند اما نیاز به یک همت استانی است که انشاالله بتوانید شرایط امکاناتی مثل گل گهر برای این تیم ایجاد شود.
ربیعی در پایان در خصوص برنامه اش برای جذب بازیکن در نیم فصل توضیح داد: ما فعلا باید دو بازی متوالی همین جا انجام بدهیم با پدیده و هفته اول نیم فصل دوم با سپاهان. تا اونموقع کارمان را انجام می‌دهیم اما امسال در نیم فصل خیلی شلوغ کار نخواهیم کرد. مثلا ما آقای انصاری را مصدوم دادیم و احتمالا در بخش دفاعی بازیکن بگیریم. ماکسیمم شاید یکی دو سه جذب داشته باشیم. تمام بچه ها را هم در اختیار خواهیم داشت و تیم ما نیاز به تغییرات زیادی ندارد و ما برای جذب بازیکن هم نیاز نداریم بازیکنی را خارج کنیم. تیم ما الان کلا 16 بازیکن بزرگسال دارد که انشاالله اضافه خواهیم کرد. اگر نیاز داشته باشیم حتما باید با کمیته فنی باشگاه هم فکری کنیم ولی محدود تر از سالهای قبل جذب خواهیم داشت و آقای قائم اسلامی خواه هم که کم کم در نیم فصل دوم به جمع تیم اضافه خواهد شد. این برنامه ما برای نیم فصل دوم است اما الان باید روی بازی با پدیده متمرکز شویم که بازی سختی است و جام حذفی اصلا ربطی به شرایط کنونی تیم ها ندارد و جام شگفتی هاست پس باید جدیت داشته باشیم. کمااینکه سعی می‌کنم به بچه هایی بازی بدهم که کمتر بازی کردند چون بعد از آن باید با سپاهان بازی کنیم و باید انرژی بازیکنانم را داشته باشم. وقتی شما در سرچشمه بازی می‌کنی ریکاوری شما باید سه برابر حالت عادی باشدو امیدوارم بتوانیم یک ریکاوری خوب داشته باشیم.
مس رفسنجان محمد ربیعی (مربی)

لینک کوتاه:
https://www.kermanrasad.ir/Fa/News/242338/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

57 زندانی آزاد شدند

موفقیت مراکز علمی کاربردی با آمار جرم در جامعه رابطه مستقیم دارد

در حال ورود به موج جدید کرونا هستیم/ضرورت تکمیل پوشش واکسیناسیون

آخرین وضعیت مناطق سیل زده ریگان

از گلی که به سپاهان زدم لذت برم/ این فصل اهداف بزرگی داریم

شاگردان مکتب حاج قاسم به کرمان می‌روند

تصاویر/ رزمایش کمک مومنانه در مناطق سیل زده جنوب کرمان

عضویت داور کرمانی فوتبال در هیئت رئیسه فدراسیون اسکیت

دستور وزیر صمت مبنی بر بومی‌سازی نیروی کار در معادن باید اجرایی شود

افزایش استقامت بدن سالمندان با مصرف انار

فیلم گنج های 4 هزار ساله در بار پسته مرد کرمانی / عتیقه های میلیاردی

برگزاری جشن گلریزان در بیت الزهرای حاج قاسم

افزایش بستری‌های کرونا در استان کرمان

افتتاح 34 طرح راهداری استان کرمان

بازی‌های آویژه صنعت پارسا به  علت کرونا لغو شد

اصلاح ساختار بافت فرسوده بندرعباس در دستور کار راه و شهرسازی است

بسته‌های تشویقی جدید برای بافت فرسوده منطقه

لزوم حمایت از فوتبال بانوان

نصیری: گل سپاهان روی اتفاق بود

بازدید از کارگاه‌های بانوان کارآفرین در کرمان

آزادی 53 زندانی واجد شرایط مرخصی پایان حبس

بافت 250 تخته فرش اهدایی به ستاد بازسازی عتبات عالیات

اعلام رای جنجالی بازیکن گل گهر به تاخیر افتاد

اجرای 379 طرح اشتغالزایی توسط بنیاد برکت در فهرج

بنیاد برکت هزار و 173 نفر را درفهرج شاغل کرد

موافقت با احداث پارک 50 هکتاری بندرعباس ماحصل جلسه مشترک شورای شهر با راه و شهرسازی بود

اختتامیه جشنواره شعر آیینی در دانشگاه پیام نور کرمان

کارخانه نساجی در رفسنجان افتتاح شد

خسارات کشاورزان سیل‌زده جبران می‌شود

امدادرسانی هوایی به مناطق سیل‌زده شرق کرمان

بازدید جانشین فرمانده سپاه ثارالله کرمان از مناطق سیل‌زده

تفاهم نامه همکاری بین آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی کرمان منعقد شد

رییس کل دادگستری: لیست وظایف ادارات در حل مشکلات مناطق سیل زده کرمان تهیه شود

تقدیر از بانوان کارمند اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: پاسخگویی در راستای مانع‌زدایی و رفع مشکلات مردم باید نهادینه شود

با حکم دکتر حجت الله عبدالملکی، مشاور وزیر در امور کارفرمایی منصوب شد

در نشست معاون امور تعاون با رئیس مرکز آمار ایران؛ محاسبه سهم بخش تعاون از اقتصاد ملی بررسی شد

عضویت داور کرمانی فوتبال در هیات‌رئیسه فدراسیون اسکیت

اعلام آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده ریگان

بازداشت رئیس اداره بازیافت یکی از مناطق تهران

تلاش امدادگران برای تخلیه گل و لای از خانه سیل زدگان جنوب کرمان

دیدار شهردار تهران با مادران شهدای منطقه 12

نشست شهردار با بانوان مدیر در شهرداری تهران

همایش تجلیل از مادران و همسران شهدا برگزار شد

مدیران شهرداری به دنبال اثرگذاری باشند/ بانوان مدیر در شهرداری باید به خودباوری برسند

بخش خصوصی در مسیر خدمت‌رسانی به شهروندان نقش به‌سزایی دارد

بیست و نهمین نشست کمیته مدیران ارتباطات و امور بین الملل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

سیل زدگان شرق کرمان وارد نهمین روز بحران شدند

ساداتی‌نژاد: سهم بخش کشاورزی از تولید ناخالص داخلی حدود 11 درصد است

کالاهای استاندارد کرمان به 42 کشور جهان صادر شد